Przyjazna szkoła

Każda szkoła jak najbardziej może być miejscem miłym i sympatycznym. Nie ma co się bać tego, co czeka uczniów na lekcjach, bo na pewno zawsze będzie fajnie. Podręcznik Nasza Szkoła, jak również odpowiednio dopasowane ćwiczenia bardzo często można spotkać na etapie nauczania zintegrowanego. Wielu nauczycieli w klasach od 1 do 3 korzysta z takiego wsparcia edukacyjnego, dzięki czemu mają szansę na to, aby pracować ze swoimi podopiecznymi na dobrych materiałach edukacyjnych. Nasza Szkoła to seria książek, które są zgodne z nową reformą edukacyjną. Należy bowiem wiedzieć, że wszystkie książki, jakie dopuszczone są do użytkowania w szkołach na różnym poziomie, muszą być zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Bez takiej akceptacji nie można używać danej książki na lekcjach. Chyba, że jako dodatek do tego, co oficjalnie będzie użytkowane na zajęciach. W książkach i ćwiczeniach Naszej Szkoły dla klas 1 do 3 znaleźć można wszystkie wartościowe materiały, dzięki czemu nauczanie będzie dla maluchów naprawdę wspaniałą przygodą.

“ĆWICZENIA OPERON KLASA 2 NASZA SZKOŁA”

W drugiej klasie uczniowie mają do czynienia z kilkoma książkami, jak również zeszytami ćwiczeń. Do każdego podręcznika dopasowany jest zeszyt ćwiczeń, gdzie poruszane są poszczególne zagadnienia, które muszą opanować uczniowie na tym poziomie edukacji. Pierwszy zeszyt ćwiczeń obejmuje wiedzę z zakresu matematyki. Dzieci pogłębiają znajomość pojęć, jakie poznały już w klasie pierwszej, jak również poznają kolejne, bardziej zaawansowane zagadnienia mające na celu ułatwienie liczenia w przyszłości. Oprócz tego ten zeszyt ćwiczeń obejmuje również wiedzę z zakresu polonistyczno – przyrodniczej. Kontynuacja ćwiczeń z części pierwszej znajduje się w kolejnych zeszytach należących do tego kompletu.

“Nasza Szkoła SP 3/3 ćw. OPERON”

Trzecia klasa to już całkiem poważna sprawa. Jeszcze chwila i rozpocznie się nauka w klasie czwartej, gdzie już na poważnie będą wystawiane oceny. Na razie jeszcze rok i takich ocen nie będzie. Warto jednak uświadomić swoim dzieciom, że praca nad zadaniami będzie coraz poważniejsze i skomplikowana. Nie ma się jednak co obawiać, że dzieci na tym etapie sobie nie poradzą. Wręcz przeciwnie. Zadania są tak opracowane i ułożone, że dzieci na tym etapie nauki, nie posiadające zaległości z lat poprzednich na pewno poradzą sobie z ich rozwiązywaniem. Ćwiczenia można rozwiązywać z nauczycielem na lekcji oraz można na nich pracować w domu przy pomocy rodziców.

Szkoła zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com